Kasy fiskalne dla lekarzy Oświęcim

Od 1 maja 2011 roku ciąży na lekarzach obowiązek rejestrowania swoich dochodów przy pomocy kas fiskalnych. Ten obowiązek wynika z rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 26 lipca 2010 r.
Zgodnie z przepisami tego rozporządzenia kas fiskalnych muszą używać lekarze, świadczący swoje usługi na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej oraz na rzecz rolników ryczałtowych.
Do ewidencjonowania swoich przychodów za pomocą kasy fiskalnej nie mają obowiązku używać lekarze pracujący wyłącznie na podstawie umów z placówkami medycznymi i nie obsługują pacjentów indywidualnych. Obowiązek posługiwania się kasą fiskalną dla lekarzy nie mają osoby świadczące usługi medyczne realizowane na podstawie kontraktów z NFZ.
Posiadamy w naszej ofercie kasy fiskalne dla lekarzy od początku obowiązywania wyżej wymienionych przepisów. Są to specjalistyczne kasy fiskalne w wersjach mobilnej i stacjonarnej, służące do podstawowych operacji takich jak wystawianie paragonów, rejestrowania danych fiskalnych oraz drukowania raportów, zgodnie z wymogami Ministerstwa Finansów.
Z szeroką ofertą kas fiskalnych dla lekarzy Oświęcim możecie Państwo zapoznać się w naszych oddziałach w Krakowie ul. Bolesława Prusa 33 tel. 12 427 08 08 lub 12 421 83 56 oraz w Bielsku-Białej ul. Górska 3a tel. 33 816 09 30 lub 604 622 999.