Drukarki fiskalne

Firma PINNEX Info od roku 1990 jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm specjalizujących się w systemach kasowych i automatycznej identyfikacji towarów. Realizujemy projekty zarówno dla największych klientów o zasięgu ogólnopolskim o dużej złożoności technicznej i logistycznej, szerokim zakresie funkcjonalnym, jak i dla małych działających w środowisku lokalnym. Kompleksowa obsługa klienta poprzez dostarczanie rozwiązań opartych o najnowocześniejsze technologie i współpracę z najlepszymi producentami realizowana jest z całą konsekwencją od początku funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Początki naszej działalności związane były z powstaniem rynku urządzeń fiskalnych. Wraz z rozwojem potrzeb naszych klientów i ich oczekiwań co do usprawnienia ich działalność postawiliśmy na dynamiczny rozwój działu informatyczno-wdrożeniowego.

Dzisiaj dostarczamy nowoczesne rozwiązania dla handlu i przemysłu poprzez fazę projektowania, integrację aplikacji z urządzeniami fiskalnymi, szkolenie, wdrożenie oraz serwis.


ELZAB

ELZAB

Urządzenia firmy ELZAB to przede wszystkim wysoka jakość i innowacyjne rozwiązania.

czytaj więcej...
POSNET

POSNET

Drukarki fiskalne produkowane przez firmę POSNET to elita europejskich urządzeń fiskalnych. To gwarancja wysokiej jakości.

czytaj więcej...
ONLINE

ONLINE

Drukarki fiskalne online będą na bieżąco raportować o realizowanych za ich pośrednictwem transakcjach.

czytaj więcej...