Weryfikatory cen Olkusz – rozmowa z właścicielem sklepu
Redakcja: Coraz częściej widzimy w sklepach w Olkuszu weryfikatory cen. Skąd decyzja, żeby takie urządzenie pojawiło się również w Pana sklepie?
Właściciel sklepu: To była odpowiedź na potrzeby klientów. Bardzo często pytali, ile kosztuje dany produkt, zwłaszcza jeśli cena na półce była nieczytelna albo brakowało etykiety. W godzinach szczytu takie pytania potrafiły wstrzymywać pracę całego zespołu.
Redakcja: Co zmieniło się po zamontowaniu weryfikatora cen?
Właściciel sklepu: Różnica jest ogromna. Klienci sami sprawdzają cenę, nie muszą pytać kasjerów czy ekspedientów. My mamy więcej czasu, żeby obsługiwać kasy, dbać o ekspozycję towaru i pomagać tam, gdzie naprawdę jest to potrzebne. Kolejki są krótsze, a atmosfera spokojniejsza.
Redakcja: Jak zareagowali klienci?
Właściciel sklepu: Bardzo pozytywnie. Niektórzy początkowo pytali, jak to działa, ale szybko się przyzwyczaili. Dziś to dla nich standard. Wielu powtarza, że czują się pewniej, bo mają pełną kontrolę nad tym, co kupują i ile to kosztuje.
Redakcja: Czy instalacja była skomplikowana?
Właściciel sklepu: Wcale nie. Urządzenie zostało podłączone do naszego systemu sprzedażowego i praktycznie od razu działało. Dla nas to było ważne – nie mogliśmy sobie pozwolić na długie przerwy w pracy sklepu.
Redakcja: Czy weryfikatory cen w Olkuszu to rozwiązanie tylko dla dużych sklepów?
Właściciel sklepu: Absolutnie nie. Ja prowadzę średniej wielkości sklep spożywczy i uważam, że to świetna inwestycja także dla mniejszych placówek. To niewielki koszt, a zyski w postaci zadowolenia klientów i sprawniejszej pracy są ogromne.
Redakcja: Jak Pan widzi przyszłość tego rozwiązania?
Właściciel sklepu: Myślę, że za kilka lat weryfikatory cen będą standardem w każdym sklepie. Klienci coraz bardziej cenią swobodę i przejrzystość. W Olkuszu już teraz widać, że sklepy, które je mają, budzą większe zaufanie.
Rozmowa z właścicielem sklepu w Olkuszu pokazuje, że weryfikatory cen Olkusz to praktyczne rozwiązanie, które ułatwia życie wszystkim – klientom i sprzedawcom. To przykład inwestycji, która poprawia codzienne zakupy, a przy tym nie wymaga skomplikowanych wdrożeń ani dużych nakładów.
Nasza oferta obejmuje weryfikatory cen Olkusz, z którymi szczegółowo zapoznają Państwa nasi pracownicy w oddziałach w Krakowie ul. Bolesława Prusa 33 tel. 12 427 08 08 lub 12 421 83 56 oraz w Bielsku-Białej ul. Górska 3a tel. 33 816 09 30 lub 604 622 999.