Kasy fiskalne Krzeszowice

W ofercie firmy Pinnex Info znajdziecie Państwo kasy fiskalne największych producentów krajowych takich jak Postnet, Elzab oraz firm międzynarodowych takich jak Sharp. Naszą ofertę kas fiskalnych i innych urządzeń dostosowujemy do zmian w przepisach prawa fiskalnego, a także do zmieniających się oczekiwań klientów.
Oferujemy do sprzedaży kasy fiskalne Kraków w wersji mobilnej dla małych punktów handlowych i gastronomicznych, dla lekarzy, prawników oraz innych osób objętych obowiązkiem fiskalnym a jednocześnie poszukujących przenośnych urządzeń fiskalnych o małych gabarytach. Posiadamy także w swojej ofercie zaawansowane technologicznie kasy fiskalne systemowe przeznaczone dla dużych placówek handlowych i usługowych, supermarketów i innych sklepów z dużą ofertą towarów.
Wszystkie oferowane przez nas kasy fiskalne posiadają Świadectwa Homologacji wydane przez Ministerstwo Finansów.
Jeśli potrzebujecie Państwo dodatkowych informacji na temat kas fiskalnych prosimy o kontakt z naszymi oddziałami w Krakowie ul. Bolesława Prusa 33 tel. 12 427 08 08 lub 12 421 83 56 oraz w Bielsku-Białej ul. Górska 3a tel. 33 816 09 30 lub 604 622 999.